נספח ג

 

רשימת העדים

  1. אינג' אביחי יעקבי, מהנדס מבנים

  2. גב' אברמוביץ' לבנה, מנהלת האגף לחינוך מוכר שאינו רשמי, משרד החינוך

  3. אינג' אדלשטיין צבי, הרשות להסמכת מעבדות

  4. אינג' אהרונוב יעקב, מהנדס מבנים

  5. אינג' אולשטיין גדליה, מהנדס מבנים

  6. אדר' אונגיל מדלן, מהנדסת העיר פתח-תקווה

  7. אדר' אופז גלעד, לשעבר מהנדס העיר אשדוד

  8. מר אורלנד אורי, יועץ ביטוח

  9. ד"ר אורן מאיר, מנהל מרכז רפואי הלל-יפה, חדרה

  10. אינג' אידלמן אורי, מהנדס מבנים

  11. מר איזנבך אריה, נציג איגוד חברות הביטוח בישראל

  12. אינג' איזנברג נפתלי, מהנדס מבנים

  13. אינג' איזנברג דב, לשעבר מהנדס העיר חיפה

  14. אינג' אינדיצקי אורלי, מנהלת מחלקת בקרה ואבטחת איכות, סולל בונה בניין ותשתית בע"מ

  15. ד"ר אלעזר איל ביקלס, מהנדס בטיחות

  16. מר איילון רוני, מנכ"ל חברת הון-אנוש

  17. גב' אלוני רוני, חברת מועצת העיר ירושלים

  18. עו"ד אלירז יצחק, לשעבר המשנה ליועץ המשפטי, עיריית ירושלים

  19. מר אמרני יהושע, מנהל האגף לביקורת רשויות מקומיות, משרד הפנים

  20. עו"ד אנגלר גיא

  21. גב' אנדי-פינדלינג לירי, ארגון "בטרם", המרכז הלאומי לבריאות ולבטיחות ילדים 

  22. מר אסטנוביץ' ירון, הנדסאי כימיה

  23. אדר' ארז מרים, מהנדסת העיר אור יהודה

  24. מר בדעאן רימון, קבלן בנין

  25. מר בדעאן יוסף, מהנדס מבנים

  26. אינג' בוך עמי, מהנדס מבנים

  27. אינג' בורושנסקי דני, מנכ"ל חברת קידן בע"מ

  28. ד"ר ביין עמוס, המכון הגיאולוגי

  29. מר בלינקו אליעזר, מנהל מעבדת חומרים, תכנון ופיתוח טכנולוגיה בחברת החשמל לישראל בע"מ, נציג הוועדה הלאומית לריתוך

  30. ד"ר בן-בסט מוני, לשעבר המדען הראשי של משרד הבינוי והשיכון

  31. מר בן-ישי חיים, מנהל חברת מילשטיין תעשיות G.R.C.           

  32. מר בן-משה שלום, מנהל מה"ט – מכון ממשלתי להכשרה טכנולוגית במשרד העבודה (כיום משרד התמ"ת)

  33. אדר' בן-נון מיכה, מנהל אגף רישוי ופיקוח, עיריית ירושלים

  34. ד"ר בסון אורי, בעל חברת "גיאוסנס", המרכז לגיאופיסיקה הנדסית וסביבתית

  35. פרופ' בקר רחל, המכון הלאומי לחקר הבנייה, הטכניון

  36. מר בר הראל, מנכ"ל מעבדת איזוטסט בע"מ

  37. מר בר-און אריה, לשעבר עוזר ראשי למנכ"ל, מנהל מחוז ירושלים ורשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון

  38. דיפל' אינג' בר-און דני, יועץ בכיר לתשתיות ולאחזקה, המינהל לתכנון ולבינוי מוסדות רפואה, משרד הבריאות

  39. בראון מיכה, מנהל מחלקת בטיחות וגיהות, האוניברסיטה העברית בירושלים

  40. אדר' ברוורמן איירה

  41. אינג' ברוקנר רן, מהנדס מבנים

  42. מר ברזובסקי גולן, יו"ר ארגון קבלני החשמל וחשמלאים עצמאיים

  43. מר ברייטמן בני, ראש מדור רדיוגרפיה, המרכז למחקר גרעיני נחל סורק

  44. אינג' בריל אלכס, מהנדס מבנים

  45. אינג' בר-לוי יעקב, מהנדס מיזוג אוויר

  46. אינג' ברנסי חאלד, מהנדס מבנים

  47. אינג' בשארה עיסא, מהנדס העיר נצרת

  48. מר גבאי יהודה, מנהל מחלקת תברואה ורשיונות, עיריית אילת

  49. מר גבע גיל, מנכ"ל חברת תדהר בנייה בע"מ

  50. אדר' גודוביץ' ישראל, יו"ר אגודת האדריכלים, לשכת המהנדסים והאדריכלים

  51. אינג' גורבץ' אלכסנדר, לשעבר מהנדס ראשי למבנים במע"צ

  52. אדר' גושן ערי

  53. אינג' גיגוזין אלי, מהנדס מבנים

  54. ד"ר גלילי יוסף, מנהל מחלקת תברואה, עיריית נצרת

  55. נצ"מ (גימ') אינג' גלינסקי גיורא, לשעבר קצין בטיחות ארצי במשטרת ישראל

  56. ד"ר גלברג סטליאן, מנהל אגף מניעת רעש וקרינה, המשרד לאיכות הסביבה  

  57. אינג' ג'לג'וליה אחסן, מהנדס העיר טירה

  58. אינג' גפני שאול, יו"ר המינהלה לטיפול בתקרות פל-קל

  59. גב' גרינבאום יעל, חברת אנוש מערכות פרויקטים וניהול

  60. מר גרנר אשר, ממונה על אגף הרישוי, משרד הפנים

  61. אינג' גת דוד, נציג התאחדות הקבלנים

  62. אינג' דהאן דוד, מנהל מחלקת תכנון, חברת אשטרום פרויקטים בע"מ

  63. מר דה-גרוט מקס, מנהל פרויקט אילת, משרד הבינוי והשיכון

  64. אינג' דוד דוד, מהנדס קרקע וביסוס מבנים

  65. אינג' דוד ישראל, סגן יו"ר איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות

  66. עו"ד דון יחיא אפרת, הלשכה המשפטית, משרד הפנים

  67. מר דותן אברהם, מנהל היחידה הארצית לפיקוח על הבנייה, משרד הפנים

  68. מר דייטש גרישה, הממונה על התקינה, משרד התעשייה המסחר והתעסוקה

  69. אינג' דינס אברהם, מנהל אגף בינוי, משק ותחזוקה, מכון ויצמן למדע

  70. עו"ד דנה שרית, היועצת המשפטית, משרד הפנים

  71. אינג' דניאל אהרון, מהנדס מבנים

  72. אינג' דקר שמואל, יו"ר האגודה להנדסה אזרחית מטעם לשכת המהנדסים והאדריכלים

  73. ד"ר דריזין אורנה, מנכ"ל הרשות להסמכת מעבדות

  74. מר היינה אלי

  75. מר היכל יעקב, יו"ר ועדת ההיגוי להיערכות לטיפול ברעידות אדמה

  76. אינג' הינדי שריף, מהנדס הוועדה המקומית נחל עירון

  77. מר הכהן ספי, מהנדס תעשייה וניהול

  78. אינג' המלי צבי, יו"ר תא קונסטרוקציות באיגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות

  79. ד"ר הנאור אריאל, המכון הלאומי לחקר הבנייה, הטכניון

  80. ד"ר הרמל אוריאל, לשעבר יו"ר אגודת האינג'ינרים ויו"ר הוועדה לחוקת הבטון במכון התקנים הישראלי

  81. אדר' ויטל פול, יו"ר איגוד מהנדסי הערים ומהנדס העיר נתניה

  82. מר וייס אבנר, אגף נכסים ולוגיסטיקה, מכבי שירותי בריאות

  83. אינג' וינד דן, מהנדס מבנים

  84. אינג' ויסברט יעקב, מהנדס מבנים

  85. נצ"מ ולדינגר זאב, ראש מחלקת אבטחה במטה הארצי, משטרת ישראל

  86. ד"ר וקס דני, חוקר במכון הגיאולוגי

  87. אינג' וקסמן שי, לשעבר יו"ר האגודה להנדסה אזרחית, לשכת המהנדסים והאדריכלים

  88. אדר' אינג' ורדה חיים, לשעבר מהנדס הוועדה המקומית הראל

  89. מר זהבי רותם, ממונה בטיחות ארצי, אגף ביטחון, בטיחות והיערכות לשע"ח, משרד החינוך

  90. ד"ר זוננשיין אביגדור, רפא"ל

  91. מר זידאן זידאן, קבלן בנין

  92. אינג' זיו רמי, מהנדס העיר ראשון לציון

  93. אדר' זרובבל אורי, יו"ר עמותת האדריכלים בישראל

  94. אינג' זרצקי אהוד, מהנדס מבנים

  95. אינג' חורי ז'יל, מהנדס אזרחי

  96. גב' חורש שרה, ראש האגף להכשרה ולפיתוח כוח-אדם, משרד העבודה (כיום משרד התמ"ת)

  97. אינג' חי יעקב, מהנדס מבנים

  98. מר חייק אמיר, מנכ"ל משרד התעשייה המסחר והתעסוקה

  99. אינג' חילו נתן, מנהל האגף הטכני, התאחדות הקבלנים והבונים בישראל, לשעבר המדען הראשי, משרד הבינוי והשיכון

  100. טובולסקי אלי, מזכיר ארגון קבלני החשמל וחשמלאים עצמאיים

  101. אינג' טורצקי אלכסנדר, מהנדס חשמל, המוסד לבטיחות ולגיהות

  102. ד"ר טיבעוני מחמוד, מהנדס מבנים ואדריכל

  103. אדר' טל יוסף צבי, מהנדס העיר באר-שבע

  104. פרופ' ינקלבסקי דוד, ראש המכון לחקר הבנייה, הטכניון

  105. מר יעקבי דני, מנהל המחלקה ההנדסית וסיכונים מיוחדים, הפניקס הישראלי, חברה לביטוח בע"מ

  106. אינג' יצחקי יצחק, מנהל פרויקטים

  107. אינג' ירון שמעון, יו"ר דירקטוריון שפי

  108. גב' ישראל מלי, רשמת הקבלנים

  109. מר כהן אברהם

  110. מר כהן אברי

  111. אינג' כהן אהרון, מהנדס חשמל, לשעבר מנהל ענייני חשמל במשרד העבודה (כיום משרד התמ"ת)

  112. אינג' כהן אליהו, מהנדס מבנים

  113. אינג' כהן אפרים, מהנדס מבנים

  114. ד"ר כהן גברי, חוקר במחלקה לפיסיקה בקריה למחקר גרעיני, יו"ר הוועדה הלאומית לריתוך

  115. אינג' כהן יוסף, מהנדס מבנים

  116. מר כהן מרדכי, הנדסאי

  117. אינג' כהן רפי, מהנדס חשמל

  118. אינג' כץ ראובן, מנכ"ל חברת בם (ביקורת מבנים)

  119. מר כתריאל אודי, מנהל אגף בינוי ותקצוב, משרד החינוך

  120. אינג' לבאון, ראובן, מהנדס ראשי בחברת כביש חוצה ישראל בע"מ

  121. מר לביא יוסי, הנדסאי, לשעבר מנכ"ל חברת איטונג

  122. אדר' לב-תמיר אריאלה

  123. ד"ר לוטן יורם, מנהל אגף לרישוי מוסדות ומכשירים רפואיים, משרד הבריאות

  124. אינג' לוסטיג שמחה, מהנדס חשמל יועץ מעליות

  125. אדר' לופנפלד משה

  126. מר ליבר אברהם, נציג התאחדות הקבלנים

  127. גב' לימור דליה, מנהלת אגף קדם-יסודי, משרד החינוך

  128. אדר' מגדמן בני, מהנדס העיר אשדוד 

  129. אינג' מגנוס פטר, מפקח עבודה ראשי על הבטיחות, משרד העבודה (כיום משרד התמ"ת)

  130. אינג' מולנר יוני, מהנדס מבנים 

  131. מר מונל אברהם, רשם המהנדסים והאדריכלים

  132. מר מועלם מרדכי, מרכז ביטחון, בטיחות ושע"ח במחוז ירושלים, משרד החינוך

  133. אדר' מור עידו, מהנדס העיר אילת ומרכז נושא רעידות אדמה

  134. עו"ד מזוז מני, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה

  135. מר מזור דן, אגף ההנדסה, חברת פוליביד

  136. מר מזור משה

  137. אינג' מילר אשר, מהנדס מבנים

  138. אינג' מיירנץ בני, מהנדס מבנים

  139. מר מלכה אמנון, מנהל מחלקת בנייה ציבורית, עיריית אילת

  140. אינג' ממקה בני, מהנדס העיר חדרה

  141. מר מעוז אבי, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון

  142. רב-טפסר מערבי אפרים, מפקד שירותי כבאות גבעתיים, לשעבר מפקח כבאות ראשי

  143. אינג' מרגולין שי, מהנדס מבנים

  144. אינג' מרגלית נחמן, מכון ויצמן למדע

  145. מר מרדכי מרדכי, מנכ"ל משרד הפנים

  146. מר מרום יצחק, ראש מינהל בינוי ותשתיות, שירותי בריאות כללית

  147. אינג' מרון אילן, מהנדס מכונות, סמנכ"ל הנדסה ופיתוח בחברת פז-גז

  148. מרקוביץ יעקב, לשעבר המשנה למנכ"ל, משרד הפנים

  149. מר נבו חיים, בודק חשמל

  150. פרופ' נוטע עמוס, ראש היחידה הבין-תחומית לאבטחת איכות ואמינות, הטכניון

  151. גב' נחמני מזל, עיריית אילת

  152. אינג' נמירובסקי ולדימיר, מהנדס חשמל, סמנכ"ל תשתיות ואנרגיה, משרד התשתיות הלאומיות

  153. מר נני גיא, אגף הנדסה, חברת פוליביד

  154. אינג' נתנאל שמואל, מהנדס בטיחות והגנה נגד אש

  155. מר סאקס מרדכי

  156. ד"ר סוויד חנא, ראש מועצת עילבון

  157. אינג' סוקולובסקי משה, מנהל תחום ביסוס וקרקע במינהל התכנון וההנדסה, משרד הבינוי והשיכון

  158. מר סטפנסקי איגור, מהנדס חשמל, מנהל ענייני החשמל, משרד התשתיות הלאומיות

  159. אינג' סירקוביץ' (סער) אוסקר, מהנדס מבנים

  160. ד"ר סלומון עמוס, חוקר במכון הגיאולוגי

  161. עו"ד סלמן עוזי, היועץ המשפטי של הוועדה המחוזית ירושלים

  162. ד"ר סלע מוטי, ראש אגף תעשיות ורישוי עסקים, המשרד לאיכות הסביבה

  163. אדר' סנרמן דניאל, מהנדס העיר מודיעין

  164. אדר' ספקטור ארתור 

  165. ד"ר סקרלט אדריאן, מהנדס מבנים

  166. ד"ר סרנה יואב, יו"ר איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות

  167. פרופ' עדין משה, לשעבר ראש מחלקת קונסטרוקציות במכון הלאומי לחקר הבנייה, הטכניון

  168. אינג' עובד אפי, מהנדס מבנים

  169. גב' עובדיה שרה, מנהלת מחלקת רישוי, עיריית אילת

  170. מר עמיחי הררי, נציג איגוד חברות הביטוח בישראל

  171. אינג' עמיר איתן, נציג ארגון האקדמאים העצמאיים

  172. מר עמית שאול, מנכ"ל סולל בונה

  173. מר עמר דן, מחלקת תיאום תקנות תכנון ובנייה, משרד הפנים

  174. אינג' ענבר אורי, מנכ"ל חברת ניצן ענבר ניהול פרויקטים 1992 בע"מ

  175. אדר' ערמון ירדן, מהנדס הוועדה המקומית חוף השרון

  176. עו"ד פוזנר אסף, נציג משפחות נפגעי אסון ורסאי

  177. ד"ר פיזנטי אברהם, הפקולטה להנדסת מבנים, הטכניון   

  178. מר פילזר דוד, מנהל אגף להנחיות ולתקנות תכנון ובנייה, משרד הפנים

  179. אינג' פינטו יצחק, מהנדס מבנים

  180. אינג' פיש בן-עמי, מהנדס מבנים

  181. אינג' פישר משה, יחידת הביקורת של עיריית ירושלים, עוזר לביקורת הנדסה

  182. אינג' פסח עמיחי, חברת מורקס 71 בע"מ

  183. מר פרוינד אבי, מנהל עבודה בתחום הבנייה 

  184. עו"ד פרוכטמן יוסי

  185. פרופ' פרוסטיג יהושע, ראש השטח להנדסת מבנים בפקולטה להנדסה אזרחית וראש מחלקת מבנים במכון הלאומי לחקר הבנייה, הטכניון

  186. אינג' פרידמן גד, מהנדס מבנים

  187. עו"ד פרנד ישראל, סגן היועץ המשפטי, משרד העבודה (כיום משרד התמ"ת)

  188. גב' פתיר זיוה, מנכ"לית מכון התקנים הישראלי

  189. אינג' צדיקי אברהם, מהנדס מבנים

  190. מר צדקה אברהם, מנהל המחלקה לביטחון, בטיחות ושע"ח, משרד החינוך

  191. מר צוקר יצחק, חברת המנתב, ניהול ומחקר סיכונים

  192. מר צור נתן, יו"ר איגוד הממונים על הבטיחות ברשויות המקומיות

  193. אינג' צחר חנוך, מהנדס מבנים

  194. אינג' צפירה ליזר, מהנדס כימיה, לשעבר ראש ענף חומרי בנייה, מכון התקנים הישראלי

  195. אינג' צרולניק יבגניה, מרכזת תקינה בכירה בתחום הבנייה, משרד התעשייה המסחר והתעסוקה

  196. מר קדם שלמה, יו"ר העמותה להגנת האזרח מפני השלטון המקומי בישראל

  197. מר קוטלר דורון, מנהל אגף מבצעים מד"א

  198. אינג' קויפמן אמיל, מהנדס חשמל, יו"ר אגודת מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה בלשכת המהנדסים

  199. אדר' קוץ אריה

  200. אדר' קוריאט משה

  201. ד"ר קורין אורי, לשעבר ראש המבדקה של חומרי בנין, התחנה לחקר הבנייה, הטכניון

  202. מר קיהל יעקב,מנהל חיתום בחברת הפניקס הישראלי, חברה לביטוח בע"מ

  203. אדר' קייזר דני, מהנדס העיר תל-אביב יפו

  204. אדר' קינסקי יעל

  205. מר קלעג'י עמרם, יו"ר המועצה הארצית לתכנון ולבנייה

  206. אינג' קמינצקי דב, מהנדס מבנים

  207. פרופ' קסוטו יאיר, היחידה לניהול ולהנדסת בטיחות, אוניברסיטת בן-גוריון

  208. ד"ר קפלן לאה, מהנדסת מבנים

  209. אדר' קפלן עודד

  210. קראוס יוסף, יו"ר ארגון המודדים המוסמכים בישראל 

  211. נצ"מ קרופרו מרגלית, ראש מחלקת חקירות ותביעות במטה הארצי, משטרת ישראל

  212. אינג' קרקו יצחק, מהנדס מכונות, סגן מנהל מחלקת אחזקה ומערכות, מכבי שירותי בריאות

  213. אינג' רבין שמואל, יו"ר איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות

  214. מר רובין יוסף, הנדסאי אלקטרוניקה

  215. עו"ד רובין שלומית, מבקרת עיריית ירושלים

  216. עו"ד רוזובסקי אייל, נציג משפחות נפגעי אסון ורסאי

  217. אינג' רוזן גדעון, מהנדס מיזוג אוויר

  218. מר רוזן חנן, מרכז ביטחון, בטיחות ושע"ח במחוז תל-אביב, משרד החינוך

  219. אינג' רוזנבלט דוד, מהנדס מבנים

  220. אדר' רוזנהק דני

  221. פרופ' רוזנפלד יחיאל, הטכניון

  222. אינג' רוזנפלד מיכאל, מהנדס מבנים

  223. אינג' רוזנצויט אנטולי, מהנדס מבנים

  224. מר רומח שמעון, נציב כבאות והצלה ומפקח כבאות ראשי, משרד הפנים

  225. אינג' רון אלי, ממציא שיטת הפל-קל

  226. מר רון יהודה, סמנכ"ל וראש המינהל לתכנון, פיתוח ובינוי מוסדות רפואה, משרד הבריאות

  227. אינג' רותם יובל, מהנדס מבנים

  228. טפסר בכיר, ריבק משה, מפקד שירותי כבאות, חיפה

  229. מר ריזל דדי, מנכ"ל התאחדות הקבלנים והבונים בתל-אביב

  230. אינג' ריזל יגאל, מהנדס כימיה, מנהל תפעול, בתי זיקוק לנפט בע"מ

  231. אינג' ריינהורן קלאודיה, מהנדסת מבנים ראשית, צה"ל 

  232. אדר' רצ'בסקי דינה, לשעבר מנהלת מינהל התכנון, משרד הפנים

  233. פרופ' שאשא שאול, מנהל בית החולים גליל מערבי-נהריה

  234. מר שואף גבי, יו"ר מועצת המנהלים, חברת גבי שואף בע"מ

  235. ד"ר שואף יוסף, מנכ"ל חברת גבי שואף בע"מ

  236. אינג' שוורץ סטפן, מהנדס מבנים, המכון הלאומי לחקר הבנייה, טכניון

  237. מר שוחט גבי, מנהל נכסי הדיור הממשלתי

  238. מר שחר יוסי, ממונה בטיחות

  239. מר שטיינר מרדכי

  240. אדר' שטרית אורי, מהנדס העיר ירושלים

  241. עו"ד שטרנברג אביטל, ממונה בכירה בייעוץ וחקיקה, משרד המשפטים

  242. ד"ר אדר' שיבל מוחמד, לשעבר מהנדס העיר מג'דל-כרום

  243. אדר' שילה אריה, יו"ר איגוד המהנדסים והאדריכלים העצמאיים 

  244. ד"ר שירב משה, חוקר במכון הגיאולוגי

  245. מר שכטר עודד

  246. גב' שלוי יהודית, מנהלת מינהל החינוך, עיריית ירושלים

  247. אדר' שלסקי דוד

  248. מר שלף רן, ראש המחלקה לחקירת הצתות במז"פ, משטרת ישראל

  249. מר שמואלי אוריאל, איגוד הממונים על בטיחות ברשויות המקומיות

  250. מר שמחי שביט, מנהל מחלקת פיקוח על הבנייה ובטיחות, לרבות מבנים מסוכנים, עיריית אילת

  251. אינג' שמיר אליעזר, נציג איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות

  252. מר שמעון אברהם, ראש תחום בכיר לשירותי תחזוקה באגף הרכב, משרד התחבורה

  253. אינג' שנבל משה, מהנדס מבנים

  254. מר שניאור שמחה, סמנכ"ל וראש מינהל הפיתוח, משרד החינוך

  255. ד"ר שפירא אבי, מנהל אגף סיסמולוגיה, המכון הסיסמולוגי

  256. ד"ר שקד אורי, מהנדס מבנים

  257. מר שריג שייקה, מנהל אגף נכסים ולוגיסטיקה, מכבי שירותי בריאות

  258. מר שריר דב, מינהל הדלק והגז, משרד התשתיות הלאומיות

  259. אדר' ששון יוסי, מנהל האגף לתיאום ולחקר הנדסי, יחידת המדען הראשי, משרד הבינוי והשיכון

  260. אינג' שתיל צלינה, מהנדסת כימיה

  261. אינג' תמם חיים, מהנדס תעשייה וניהול, מ"מ מפקח כבאות ראשי, משרד הפנים